Hoşgeldin Ziyaretçi,
Giriş Yap Üye Ol Facebook İle Giriş
  • Anasayfa
  • Forum
  • Arama
  • Üye Listesi
  • Ajanda
  • Yardım
  • > > > >
     Yorum : 0     Görüntülenme : 157
    Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    İzlerken Merak Uyandıran Harika Filmler Hangileri?
    1 Ziyaretçi
    11-03-2018, Saat: 14:18,

width=200 height=200

Merhaba KScanlar gizemli filmleri ve izlerken ekrana kilitleyen filmleri seviyor musunuz? Seviyorsanız bu Bence'ye bir göz atın. İzlerken sonunu merakla bekleten filmleri kendimce derlemeye çalıştım.
    1. Açık Hane - The Open House
    82f46708-fec7-498a-b08b-a6b1bff6b97c.jpgBir anne ve çocuk tek başlarına büyük bir hanede yaşamaktadır. İlk vakitlerde her şey normal giderken ansızın bire hanede paranormal aktiviteler olmaya başlar. (Kendiliğinden açılan kapılar ve kaybolan eşyalar) Evde harbiden bir insan mı var yoksa başka şeyler mi dönüyor. İzlerken göreceksiniz. Bu tür filmler ile ilgili pekte bir şey söylemeye gelmez doğrusu.
    2. Fender Bender
    276dc799-01d2-4f45-bf9d-a31ae7867bce.gifBu film biraz sıkıcı gelebilir. Hikayesi hızlı ilerliyor. Ama boş vaktinizi bir film ile doldurmak isterseniz bu sizin için ideal bir film.
    Konusu ile ilgili pek fazla yorum yapamıyorum zira ne anlatırsam spoiler niteliğinde olur. Bir psikopat düşünün ve öldürdükleri yalnızca trafik kazalarında karşılaştığı insanlar, artık bilerek mi yapıyor yoksa eşit mi geliyor anlamadım. Neden yaptığını çözmüş değilim. Şayet siz izlediyseniz ve anladıysanız görüş olarak paylaşabilirsiniz.
    3. Tehlikeli Arama - Don't Hang Up
    72589b37-c3d4-47ed-8aa5-f4b0e17826a2.jpgİşte bu tam size göre!
    Bir grup genç telefonla rastgele insanları arayarak korkutucu telefon şakaları yaparak bunu internet üzerinde yayınlamaktadır. Ancak öyle bir şey olur ki şakalayacak kurban ararken bir başkasının şakasına kurban giderler. Şayet telefonda söylenenleri yerine getirmezlerse sevdiklerini kaybedecekler. Peki sual şu? Bu telefon şakasını yapan kim? Netlikle izleyin. Pişman olmayacaksınız.
    4. Ölüm Günün Mübarek Olsun
    bdba49df-64df-45ee-98a6-b9c8de358b49.jpge15cc2f0-73f0-42d5-84ae-81dfa7b47dc6.jpg YILDIZLI FİLM 
    Bu filmi bir başka Bencemde söylemiştim ancak gizemli tarafı daha baskın olduğundan dolayı buraya da koyma gereği duydum. Zira izlemenizi şiddetle öneriyorum!
    Konusundan söz edecek olursam...
    Düşünün ki bir sabah uyanıyorsunuz ve o günün nihayetinde bir katil tarafından öldürülüyorsunuz. Ve öldürüldüğünüz vakit tekrar aynı güne yine başlayıp aynı olayları yaşıyorsunuz. Emeliniz ipuçlarını birleştirip sizi öldüren katilin kimliği ortaya çıkarmak ve hayatta kalmak. Zira her can verdiğinizde aynı olaylar yine yaşanıyor. Bence izlemelisiniz.
    5. Karanlıktan Korkma
    a0c86394-b62d-43e6-a044-32bca79586a7.jpgBu evin mahzeninde sahiden bir şeyler var. Yalnızca karanlıkta görülebilen ve karanlıkta gezebilen varlık veyahut varlıklar topluluğu! Sıradan bir aile büyük bir haneye taşınırlar. Haneden bir müddet sonra garip sesle gelmeye başlar. Yalnız bunu sadece küçük kız Sally duymaktadır. Hem merak, birazcık da komedi tadında olması hoşuma gitti. İzlerken merak uyandıran ve "nedir bu şeyler?" sorusunu sizlere sordurtan mükemmel bir film.
    6. Işıklar Sönünce - Lights Out
    01188e04-92b9-4583-8682-0f63606bbde2.jpg25dec5ad-fd32-43a3-ba90-7f25dfae85fb.gifSadece karanlıkta gezebilen ve dolaşan bir varlık. Işıklar sönünce ansızın karşınıza çıkıyor ve en ufak ışıkta aniden gözden kayboluyor. Bununla aynı hanede olduğunu hissettiğinizde size tavsiyem lambaları hiç kapatmayın. Hem de Jeneratör alın  O derece... Konusuna fazla girmek istemiyorum kurduğum tümcelerden filmin izlenebilirlik vaziyetini anlatmaya çalıştım. Gizemli filmler hakkında yorum yapmak Spoiler vermek gibidir.
    7. Gehenna: Ölülerin Yaşadığı Yer – Gehenna: Where Death Lives
    fcfebef6-a6e8-451b-84e3-8da3f8ec3f2d.jpg YILDIZLI FİLM 
    Anlatmakla olmaz izlemenizi netlikle tavsiye ederim.
    Konu: Bir grup insan tarihi yerlilerin yaşadığı bir adaya turist çekmek emeli ile otel yapacaklardır. Otel yapmadan önce bu yeri keşfetmek için adayı gezmek isterler. Gezinti esnasında bir kapı bulurlar ve içeri girip girmemek arasında çelişkiye düşerler. Çünkü söylentilere göre giren çıkamıyordu...
    Girdikleri yerde zaman kavramı yok!
    Bu yerden kurtulmanın tek yolu CAN VERMEK!! SAĞ KALMAK KAYBETMEKTİR
    Dediğimi muhtemelen anlamadınız izleyin ve filmin senaryosunun ne kadar güzel şekilde kurgulandığının sizde farkına varın!
    YILDIZLI FİLM olarak işaretlerdiklerim sahiden izlemeye değer.
    Sizde bu listeden olması gerektiğini düşündüğünüz film varsa görüş olarak belirtin lütfen.
    Teşekkür Ederim...

Hızlı Menü: