Hoşgeldin Ziyaretçi,
Giriş Yap Üye Ol Facebook İle Giriş
  • Anasayfa
  • Forum
  • Arama
  • Üye Listesi
  • Ajanda
  • Yardım
  • > > > >
     Yorum : 0     Görüntülenme : 167
    Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Cildine Değer Veren Kızlar İçin Benden Tam Puan Alan Yüz Temizleme Köpüğünü Açıklıyor
    1 Ziyaretçi
    Cildine Değer Veren Kızlar İçin Benden Tam Puan Alan Yüz Temizleme Köpüğünü Açıklıyor
    11-03-2018, Saat: 14:17,

width=200 height=200

Sizlere kısa bir müddet önce keşfettiğim ve benden 10 üzerinden 10 alan mükemmel bir yüz temizleme köpüğünden söz etmek istiyorum.
    Tecrübe ettiğimiz yüz temizleme ürünleri ya cildi derinlemesine temizlemede yetersiz kalıyor veyahut kuru ciltleri iyice kurutuyor.
    1f2d9527-9c53-464c-b7ec-21930ce3b607.gif
    Benim de cildim oldukça kuru ve benzeri meselesi hemen hemen tecrübe ettiğim her üründe yaşıyorum. Temizleme sonrası cildimi kesinlikle nemlendirici ile yumuşatmam gerekiyor.
    Doğru ürünü bulana kadar cildimizin başına gelmeyen kalmıyor.
    be91e97b-68e9-44ea-8645-aa468a83ceb4.gif
    Hele bir de benim gibi hassas ciltli biriyseniz çoğu yüz temizleme ürünü cildinizde kızarıklara yol açıyordur, bilirim. Daha sonra toplayın cildinizi toplayabiliyorsanız…

Yalnızca mesele müesseseye, kızarıklık değil. Cilt bakımında aklımızdan hiç çıkarmamamız şart olan bir şey daha var elbette: Cildin nem balansı.

Yüzümüzdeki nem balansını savunmak oldukça ehemmiyetli biliyorsunuz ki.
    91c395e3-45b6-4b70-893b-763806e920da.gif
    Cildiniz yağlı dahi olsa neme ihtiyaç duyar fakat piyasadaki çoğu ürün, cildin ihtiyaç duyduğu nem desteğini cildinize sağlayamaz. Ben de bu vaziyetten muzdariptim.
    Makyaj kalıntıları, etrafsal ve hormonsal etkenler derken canlılığını yitiren cildim için bana uygun yüz temizleme jelini bulmak umuduyla Watsons’a uğradım.
    cfe14ac6-799b-4c43-8d20-3618588befb6.jpg
    Uzun bir müddettir cilt tipime uygun bir yüz temizleme jeli arıyordum zati. Araştırmalarım neticesi fark ettim ki, son moda yüz temizleme ürünleri köpük formda olanlarmış. Köpük formda olan yüz temizleme ürünleri ne ciltte ağır bir yağ hissi bırakıyor ne de cildi kurutuyormuş.

Haneme en yakın Watsons mağazasına girip ürünleri biraz inceledim. Başta çok kararsız kaldım fakat mağaza görevlisinin de tavsiyesiyle cildimin kurtarıcısı Pure Beauty Pomegranate Urban Shield Temizleme Köpüğü’nü aldım ve iyi ki diyorum  Kullandıktan sonra size de bu güzel tecrübemi aktarmak istedim.

Pure Beauty Pomegranate Urban Shield Temizleme Köpüğü cildin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip.
    5e2dcd03-dff4-4418-8cfb-0bc641262193.jpg
    İhtiyacım olan derinlemesine temizleme özelliği ve hafif dokusuyla ilk günden göz bebeğim oldu. O kadar hafif ki yüzü ne kurutuyor ne de temizlik ile ilgili eksik bırakıyor. Bu bakımdan netlikle mükemmel. Üstelik, narlı yöntemi sayesinde cildinize tabiattan bir enerji katarak, parlaklık sağlıyor. Kullandığım anda yüzümdeki farkı ve ışıltıyı herkes fark etti.

Yüzümü kirden, yağdan ve makyaj kalıntılarından arındırmak için tek yapmam gereken elime bir miktar alıp daireler çizerek ve cildime masaj yaparak uygulamak, sonrasında ılık suyla yıkamak. Cildimizi kirlerden derinlemesine arındırırken, aynı anda cildimize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak bu kadar kolay işte! 

Ayrı olarak tam aradığım şeylere de sahip, anti-pollution olduğu için cildi şehrin kirinden arındırıyor ve şehrin tüm zarar veren tesirlerinden savunuyor. Üstelik içerisindeki nar özü sayesinde anti-oksidan özelliği de var.

Bu tatlış yüz temizleme köpüğünün yarattığı tesire bayılınca hem size anlatmak hem de ürünüme 10 üzerinden 10 puan vermek istedim.

cee4767c-b30d-42af-b43e-874a13284e17.gif
    Watsons mağazasındaki satış görevlisi bana temizleme köpüğünü önerirken şu an devam eden bir müsabaka olduğundan da söz etti. Kullanıp hoşnut kaldığımız ürünleri oylayarak sene en iyi güzellik ve şahsi bakım ürünlerini belirleyebiliyormuşuz.

E ben durur muyum, pardon?  Yüz temizleme köpüğüme de Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde tam destek oldum. Siz de Watsons’tan alıp severek kullandığınız şeyleri ödüllendirmek isterseniz buradan reyinizi kullanmayı unutmayın 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      Özel Günleri Hem Kendisi Hem Arkadaşları İçin Eğlenceye Çeviren Kızların 6 Sırrı saglıkcınız 0 181 11-03-2018, Saat: 14:21
    Son Yorum: saglıkcınız
      Cildine İyi Bak! İyi Bir Cilt Bakımı İçin Atlamaman Gereken 8 Detay saglıkcınız 0 174 11-03-2018, Saat: 14:19
      Kızlar koşuyoruz! saglıkcınız 0 153 11-03-2018, Saat: 14:11

Hızlı Menü: