BurayaBirBak.com | Her Telden Paylaşım
2017 Kış Davetlerine Özel Tesettür Abiye Elbise Modelleri - Baskı Önizleme

+- BurayaBirBak.com | Her Telden Paylaşım (http://burayabirbak.com)
+-- Forum: Popüler Moda (http://burayabirbak.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Özel Tasarımlar (http://burayabirbak.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: 2017 Kış Davetlerine Özel Tesettür Abiye Elbise Modelleri (/showthread.php?tid=42)2017 Kış Davetlerine Özel Tesettür Abiye Elbise Modelleri - modacikiz - 05-12-2017

Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-201...70x359.jpg
Modern ve feminen çizgileriyle 2017 kış davetlerinde gecenin yıldızı yapacak abiye önerilerimize göz atın.
Dantel, püskül, payet, işleme ve nakışların baş rol oynadığı kusursuz tasarımları tutkunuzu zirveye taşıyacak.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-470x359.jpg
Alıntı:Elbise: Paolo Sebastian
Her bir detayı göz kamaştıran abiye tasarımlarının kimi zaman görkemli kimi zaman minimalist yorumlarından ilham alın. İşte 2017 kış davetleri için tesettür abiye elbise modelleri
Alıntı:Elbise: Paolo Sebastian
Büyüleyici Pelerinler
Soğuk kış günlerine en yakışan pelerinli abiye elbiselerle, gece boyu bir kuğu gibi süzülün. Soft tonların işlendiği, göz alıcı işlemelerin yer aldığı tasarımlar upuzun pelerinleriyle, sezona damga vuruyor.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-9-470x359.jpg
Alıntı:Elbise: Paolo Sebastian
Göz Alıcı İşlemeler
Görkemli gece silüetlerini romantizmle yorumlayarak bir maceraya atılın. 2017 kışının metalik renklerinin yanı sıra ışıltılı işlemeler ve payetlerle göz alan tasarımlar, gecenize eşlik etsin. Taze bir stil anlayışı getirecek stil ikonları, davetlerin yükselişteki parçaları.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-7-470x359.jpg
Alıntı:Elbise: Elie Saab
Mavinin Geceye Uyarlanışı
Azur, saks, gece veya petrol mavisi… Mavinin bu ansızın yükselişi, tüm zamanların favorisi tasarımlara imkan tanıyor. Bu gizemli tonların izini davetlerde sürmenin keyfini çıkarın.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-6-470x359.jpg
Alıntı:Ceket ve Etek: Georges Hobeika
Floral Nakışlar
Sezonun yükselen trendi nakışların abiyelere işlenen halleri dinamizmi canladırıyor. Floral desenlerin baskın renkleriyle karakter kazanan tasarımlar, 2017 kış sezonunun gizli silahı.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-5-470x359.jpg
Alıntı:Elbise: Valentino
Davetlerin Kırmızı Açılımı
Romantizmi, tutkuyu ve gücü aşılayacak kırmızı bir gece elbisenin gücünü kanıtlayın. Minimal elbiselerde büyüleyici rengiyle şıklık katan tasarımlar, romantik fırfırlarla buluşunca yüksek modaya göz kırpıyor. Bu tutkuyu romantizme çeviren tavrıyla geceye kırmızı bir açılım yapın.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-3-470x359.jpg
Alıntı:Elbise: Paolo Sebastian
Gotik Şıklığın Sırrı
2017 kışına damgasını vuran gotik şıklık abiye tasarımlarında hayat buluyor. Gotik ve coolhavanın büyüleyici duruşunu yansıtan parçalarla, stil rotanızı zirveye çevirin.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-2017-4-470x359.jpg
Alıntı:Elbise: DressLove
Siyahın Işıltı Kattığı Siluetler
Siyahın gizem katmadığı bir abiye tasarımı elbette ki düşünülemez. Bu üst düzey duruşun payet ve işlemelerin ışıltısıyla buluşması ise yüksek mertebe şıklığa imkan tanıyor. Yaz ya da kış fark etmeksizin önerilerin baş rolü olacak siyah, 2017 kışında da göz alıcı tasarımlarıyla hayat buluyor.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-201...70x359.jpg
Alıntı:Elbise: Paolo Sebastian
Göz Alıcı Detaylar
Gecenin yıldızı olmak isteyenler, iddiasını sonuna kadar ortaya koyma peşinde olanlar için karakteristik abiye tasarımları imdada yetişiyor. Pileli etekler, yaka işlemeleri ve sezon trendi tüy detaylarıyla hareketlenen elbiseler, kışa damga vuruyor .

Alıntı:Kaftan: Mimya
Kaftanlara Merhaba
Elbise ve etekler dışında davetlere eşlik edecek en iyi parça hiç şüphesiz kaftanlar. Minimalist, natürel ve zarif. Doğallık rotasında şıklığı eriten kaftanlar sizleri gecenin “first lady”si yapacak.

Alıntı:Elbise: Lanvin
Minimalist ve Şık Seçimler
Işıltılar, işlemeler, payetler, iddialı renkler bana göre değil diyorsanız, minimalist abiye elbiseler tam da sizler için.
Tesett%C3%BCr-Abiye-Elbise-Modelleri-470x359.jpg
Natürel tonların eşlik ettiği, krep ve şifon gibi hareketli kumaşların kullanıldığı, şıklığı fiyonk gibi sade detaylarla veren tasarımlar, 2017’nin top listesinde.